Waar voor je geld. Mooie wandeling, goede restaurants. Lekker eten!
laura | 01-06-2019 Bekijk deze route
Dwars door de duinen
Gezellig familie- uitje voor sportieve strand aanbidders!
Annel Geertsma | 31-05-2019 Bekijk deze route
Het familiegevoel van Leusden
Belangrijk om wel wat conditie te hebben, anders is het nog een pittige wandeling!
meeuse | 30-05-2019 Bekijk deze route
Dwalen langs het Drielandenpunt
Wij hebben genoten van de wandeling rond het Drielandenpunt. De route was mooi en avontuurlijk. Het eten was heerlijk en iedereen wist dat wij kwamen. Al met al meer dan de moeite waard om nog eens te doen. Complimenten voor organisatie en wandelroute.
Diana de Vree | 30-05-2019 Bekijk deze route
Genieten rondom de Gouden Ham
Een echte aanrader om te wandelen is appeltern!
Zeker als je veel van water houd. Afwisselende taferelen als met de pond mee/ historisch stadje/ langs haventje/ door natuurgebied/ langs en over dijken mooi uitzicht.
Als je hele dag van wil maken kan je nog langs de tuinen van Appeltern
Dirksen | 29-05-2019 Bekijk deze route
Beleef Bijzonder Brabant
We hebben genoten van een super dag. Het was een mooie wandelroute en we hebben heerlijk gegeten. Het weer zat ook nog eens mee!
| 28-05-2019 Bekijk deze route
Rondje Rijsbergen
Genoten van een leuke dag, mooie wandeling en de gastvrijheid van beide restaurants. Zeer vriendelijke ontvangst en heerlijk gegeten.
Sebregts-Versmoren | 27-05-2019 Bekijk deze route
Wij hebben een geweldige dag gehad dankzij Happen en Stappen. De locaties waren perfect gekozen, de route was prachtig en het eten was zonder uitzondering heerlijk! Wij gaan zeker nog een keer zoiets met elkaar doen (zeven vriendinnen)
Arts | 19-05-2019 Bekijk deze route
Het familiegevoel van Leusden
Gezellige dag, vriendelijke gastvrouwen en heren. Eten was lekker
Karakis | 19-05-2019 Bekijk deze route
Langs de molens van Kinderdijk
Waar voor je geld. Mooie wandeling, goede restaurants. Lekker eten!laura | 01-06-2019
Bekijk deze route