Het was allemaal prima geregeld. Beide restaurants waren goed op de hoogte dat wij kwamen. De routebeschrijving zeer duidelijk. Wij hebben genoten van deze Hap en Stap dag.
Evert van den Berg | 14-06-2021 Bekijk deze route
Happen in de Haringstad
Ik wist niet dat Enkhuizen zo mooi is.
Heleen Broerse | 14-06-2021 Bekijk deze route
Smikkelen en smullen in de Brabantse Sahara
Supermooie wandelroute, zeer afwisselend, een aanrader
Pauline Van den Heuvel | 14-06-2021 Bekijk deze route
In de voetsporen van de Romeinen
Leuke cadeaubon ontvangen. Ons eerste Happen- en Stappenarrangement was super! Mooi stadje Oudenburg ontdekt, gastvrij ontvangen in beide restaurants en heerlijk genoten van de lunch op het terras. Dank jullie wel!
Claire De Bruyne | 13-06-2021 Bekijk deze route
Stappen door Sneek en IJlst
Een prachtige wandeling met heerlijk eten. Beslist een aanrader om te doen.
Tom Wester | 13-06-2021 Bekijk deze route
Linie lopen langs 't Gein
Geweldige dag gehad! Een prachtige route, met lekker eten en vriendelijk en gastvrije ontvangsten. Een aanrader.
Laura Mak | 13-06-2021 Bekijk deze route
Heel mooie route, vooral de talrijke leuke paadjes doorheen het bos waren zalig! De stopplaatsen hebben een mooie locatie, vooral bij Hotel-Brasserie de Hoogmolen geniet je van rust in volle natuur. Bij Brasserie het Pleintje word je heel welkom onthaald 👍
De Vlieger Greta | 11-06-2021 Bekijk deze route
Wandelen van Berendonck tot de Overasseltse- en Hatertse Vennen
Super leuke dag gehad met prima service, lekker eten en een mooie wandeling
Johan van Es | 11-06-2021 Bekijk deze route
Langs de molens van Kinderdijk
Aanrader!!Heikamp | 14-06-2021
Bekijk deze route